Wszystko co przeczytasz na tym blogu jest tylko i wyłącznie naszą opinią. Żaden z naszych byłych, teraźniejszych oraz przyszłych pracodawców nie jest w żaden sposób zaangażowany w tworzenie tego bloga. Wszystko co zamieszczamy na tej stronie jest wytworem tylko
i wyłącznie naszych szarych komórek ( o ile w ogóle), nie należy przypisywać czegokolwiek co tutaj przeczytacie firmom, którym usługi świadczymy lub świadczyliśmy. Z serca natomiast obiecujemy wyrażać swoje zdanie oraz opisywać wszystko zgodnie z naszą najlepszą wiedzą na podstawie własnych doświadczeń, nie wplątując tu ani polityki ani osobistych przekonań światopoglądowych.

Bartłomiej Kotlarski

Bartłomiej, z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży produkcyjnej, głównie w sektorze motoryzacyjnym, jest pasjonatem Lean Manufacturing od 2004 roku, kiedy pracował w Toyota Motor Industries Poland. Podczas tego okresu miał również niepowtarzalną okazję szkolenia w fabrykach Toyota w Japonii.

 

Jego wiedza i umiejętności, zdobyte w Toyota, zostały doskonalone i rozwinięte w licznych firmach, gdzie pracował jako Lean Specjalista, Trener i Menadżer.

W trakcie pracy jako trener w renomowanej firmie konsultingowej, przekazywał swoją wiedzę z zakresu Lean pracownikom zakładów produkcyjnych różnych branż.

 

Bartłomiej posiada szerokie doświadczenie w obszarach operacyjnych, takich jak Produkcja, Utrzymanie Ruchu, Lean, CI oraz Logistyka Wewnętrzna, jak również w obszarach wspierających, w tym planowanie produkcji, planowanie materiałowe oraz utrzymanie jakości.

 

Jego umiejętności obejmują skuteczną analizę ryzyka, identyfikację obszarów do doskonalenia oraz dobór odpowiednich narzędzi do wdrożenia. Specjalizuje się w budowaniu zespołów, TPM, Autonomicznej Konserwacji, Problem Solving, Raportach A3, TWI oraz Mapowaniu Procesów.

Bartłomiej chętnie dostarcza narzędzia do standaryzacji instrukcji pracy oraz tworzy Obeya Room do wizualizacji wskaźników dla organizacji.

 

W ramach rozwoju zespołów, potrafi skutecznie motywować, uczyć działania na liczbach, danych i faktach. Dodatkowo, posiada doświadczenie w metodologii Six Sigma.

 

Zaprasza do kontaktu i wymieny doświadczeń.

Łukasz Szyndrowski

Łukasz, z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży produkcyjnej, w sektorze motoryzacyjnym, elektrycznym i elektronicznym, jest pasjonatem inżynierii przemysłowej od 2013 roku, kiedy zaczynał swoją przygodę jako stażysta w dziale ME w GKN Driveline w Oleśnicy.

Jego wiedza i umiejętności, zdobyte na przestrzeni lat oraz ambicja sprawiły że dzisiaj jest inżynierem kompletnym. Wdrażanie produktów i procesów od zera jest dzisiaj jego codziennością.

W trakcie pracy jako inżynier w renomowanych firmach produkcyjnych, w działach produkcji, inżynierii czy R&D, zdobywał i rozszerzał swoją wiedzę z zakresu APQP, wdrożeń, analizy ryzyka, problem solvingu, FMEA.

Łukasz posiada szerokie doświadczenie w obszarach procesów specjalnych takich jak, Clinchowanie, Zgrzewanie oporowe, Zgrzewanie ultradźwiękowe, Crimpowanie, Klejenie, Wkręcanie, Montaż za pomocą pras hydralicznych/pneumatycznych i wiele innych. Jego konikiem jest szeroka analiza ryzyka, pFMEA, wyjątkowo dobrze się również czuje przy optymalizacjach oraz balansowaniu czasowym linii produkcyjnych.

Jego umiejętności obejmują skuteczną analizę ryzyka, identyfikację obszarów do doskonalenia oraz dobór odpowiednich narzędzi do wdrożenia w zakresie produkcji oraz inżynierii produkcyjnej. 

Łukasz chętnie analizuje specyfikacje, konkretne procesy od A do Z, optymalizuje narzędzia produkcyjne oraz maszyny. Zwiększa efektywność finansową produkcji. 

 

Zaprasza do kontaktu, aby wymienić doświadczenia i udzielić wsparcia działom inżynierii produkcyjnej, procesowej, z drugiej strony chętnie wspomoże integratorów w dokładnym zrozumieniu oczekiwań klientów oraz wspomoże w dokładnej analizie ryzyka.